Obec Poříčí u Litomyšle

Úřední deska| Usnesení ZO| Kalendář akcí| Základní informace
Kontakt

Obec
POŘÍČÍ
u Litomyšle

 

570 01 Poříčí
tel.: 461 638 231

starosta: Bartoš František
mobil: +420 731 183 315
starosta@obecporici.cz

Fotogalerie

Zlatá kosa 2019 (vytvořeno 27. června 2019)

V sobotu 15. června se na prostranství u obecního úřadu uskutečnila tradiční soutěž v sečení trávy kosou „O zlatou kosu“. Letošního 9. ročníků se zúčastnilo celkem 19 sekáčů, z toho 5 žen, 12 mužů a 2 účastníky jsme zařadili do kategorie dětí. K vidění byly dosud nejvyrovnanější a nejkvalitnější výkony všech sekáčů. 

Fotografie si můžete prohlédnout zde

 

Dětský den 2019 (vytvořeno 10. června 2019)

V první červnový víkend jsme v naší obci hostily obce Hlavenec a Skotnice, abychom společně s nimi oslavili svátek Dne dětí. Toto společné se setkání se u příležitosti tohoto svátku uskutečnilo již po osmé, letos v naší obci. Celé setkání se neslo v pohodové a přátelské atmosféře a příští rok se můžeme těšit do Hlavence. 

Fotografie z dětského dne si můžete prohlédnout zde.

 

Den matek 2019 (vytvořeno 10. června 2019)

Druhou květnovou neděli, která letos připadala na 12. května, jsme v kulturním domě v Poříčí oslavili svátek maminek. Pro maminky byl připraven program, který zahrnoval degustaci vína, povídání o kosmetických produktech a produktech zdravé výživy a nechyběla ani živá hudba.

Fotografie naleznete zde.

Vítání občánků 2019 (vytvořeno 10. června 2019)

V neděli 7. dubna 2019 jsme slavnostně v kulturním domě v Poříčí vítali nové občánky naší obce. Do života naší obce jsme přivítali celkem 9 dětí, z toho 5 děvčátek a 4 kluci. Sál kulturního domu naplnilo téměř 100 lidí, kteří přišli společně prožít tuto významnou událost v životě obce i životě dětí a jejich rodičů.

Fotografie si můžete prohlédnout zde.

Dětský karneval 2019 (vytvořeno 17. dubna 2019)

V sobotu 2. 3. 2019 se v kulturním domě v Poříčí uskutečnil tradiční dětský karneval, který zajišťuje místní Mamklub. Tentokrát byli tématem karnevalu Superhrdinové.

Fotografie si můžete prohlédnout zde

Obecní ples 2019 (vytvořeno 17. dubna 2019)

V pátek 1. 3. 2019 se v kulturním domě v Poříčí uskutečnil již 15. ročník plesu obce Poříčí u Litomyšle, který se těšil rekordní účasti. Opravdu výtečná a oku lahodící kuchyně v čele s kuchařem Ledwou byla úctyhodným výkonem. Nechyběla ani bohatá tombola a půlnoční překvapení. Hudebně ples doprovodila skupina Rytmik.

Fotografie si můžete prohlédnout zde

Předsilvestrovský ohňostroj (vytvořeno 6. ledna 2019)

Den před samotným Silvestrem, tj. v neděli 30. prosince, jsme doufejme dali vzniknout nové tradici, kterou jsme nazvali Předsilvestrovský ohňostroj. A protože se sešlo opravdu hodně občanů, věříme že jsme zadělali na další pěknou akci, která bude mít své pevné místo v kalendáři obecních akcí. Nechyběla čočková polévka a další výborné občerstvení, které si pro nás připravila kulturní komise.

Fotografie si můžete prohlédnout zde.

Předvánoční posezení (vytvořeno 6. ledna 2019)

V neděli 16. prosince se v Kulturním domě konalo tradiční Předvánoční posezení. Program zahájil pana starosta svým přivítáním a přáním, následovala taneční vystoupení místních dívek, na které navázala pohádka Mrazík, kterou si pro nás připravily místní děti za pomoci kulturní komise. Už tak příjemnou vánoční atmosféru doplnilo ještě výborné občerstvení a tradiční vánoční nápoje. Fotografie si můžete prohlédnout zde.

Oslava výročí 100 let vzniku samostatné Československé republiky (vytvořeno 21. listopadu 2018)

Sobotu 27. října 2018 jsme pojali opravdu slavnostně. Však také důvod k oslavám byl, a to hned dvojnásobný. Nejdříve jsme si u památníku obětem válek, násilí a bezpráví připomněli 100 let od vzniku samostatné Československé republiky, na které navazovalo vysazení památné lípy na prostranství před obecním úřadem. Druhým bodem odpoledne bylo odhalení pamětní desky soutěže Entente Florale Europe 2018 před kulturním domem, kam jsme se po samotném odhalení přesunuli na odpolední kulturní program. Fotografie si můžete prohlédnout zde

Drakiáda (vytvořeno 25. října 2018)

V sobotu 6. 10. 2018 uspořádal místní Mamaklub drakiádu na kopci "U buku" mezi Poříčím a Zrnětínem. Krásné slunečné a hlavně větrné počasí drakům přálo a tak bylo možné nad Poříčím spatřit někoik poletujících dráčků. 

Na fotografie se můžete podívat zde.

Svatováclavský fotbálek 2018 (vytvořeno 16. října 2018)

Sportovní klub Poříčí uspořádal v sobotu 29. září 2018 již 10. ročník fotbalového turnaje s názvem Svatováclavský fotbálek amatérů. Do tohoto jubilejního ročníku se nám nahlásilo celkem 9 týmů, což možná historie turnaje ani nepamatuje. Týmy byly rozlosovány do dvou skupin, přičemž z každé skupiny postoupily vždy dva nejlepší, kteří dále hráli o 1. a 3. místo. Zbytek týmů si zahrál o umístění. Na fotografie se můžete podívat zde.

Návštěva hodnotící komise v rámci soutěže Entente Florale Europe 2018 (vytvořeno 12. září 2018)

Dne 17. července 2018 navštívila naší obec hodnotící komise v rámci evropské soutěže Entente Florale Europe 2018. Foto z toho dne naleznete zde.

Dětský den a Zlatá kosa 2018 (vytvořeno 1. července 2018)

9. červen – velký společenský den v obci Poříčí u Litomyšle. Odpoledne jsme započali soutěžemi a disciplínami pro naše nejmenší. Pokračovali jsme již tradiční soutěží v sečení trávy kosou „O zlatou kosu“, která se letos konala již po osmé. Večer jsme zakončili promítáním české komedie Bajkeři. 

Na fotografie z dětského dne se můžete podívat zde a ze soutěže "O zlatou kosu" zde

Vítání občánků (vytvořeno 19. dubna 2018)

Je vskutku příjemnou skutečností, že ani ne po roce jsme mohli v kulturní domě v Poříčí opět přivítat další nové občánky naší obce. Nejradostnější ze všeho je, že jsme slavnostně do života naší malé obce přijali celkem 10 dětí -  7 chlapců a 3 dívky. Slavnostní vítání proběhlo v neděli 18. března 2018. Fotografie si můžete prohlédnout zde

Večerní ledový pětiboj (vytvořeno 11. března 2018)

I když letos vše nasvědčovalo tomu, že nebude možné bruslit na víceúčelovém hřišti v Poříčí, paní zima nakonec ukázala svou pravou tvář a umožnila připravit ledovou plochu. V pátek 2. 3. 2018 se tak v podvečer sešlo na ledě 20 odvážných dětí, které soutěžily v pěti různých disciplínách a není vůbec důležité, kdo nakonec zvítězil, protože z mého pohledu jsou vítězové všichni. Velké poděkování patří každému, kdo pomáhal s přípravou ledové plochy, protože letos to bylo hodně náročné a hlavně to bylo o trpělivosti a víře, že se nakonec pár dní bruslit bude, což se také nakonec potvrdilo. Fotografie si můžet prohlédnout zde.

Dětský karneval 2018 (vytvořeno 11. března 2018)

V sobotu 17. února se uskutečnil tradiční dětský karneval, pro tentokrát na téma „Z pohádky do pohádky“. Poděkování patří Mamaklubu za organizaci, ale rovněž všem ostatním, kteří pomohli. Fotografie si můžete prohlédnout zde.

Fotografie z fotokoutku si můžete prohlédnout zde.

Obecní ples 2018 (vytvořeno 11. března 2018)

V pátek 16. února 2018 se v poříčském kulturním domě uskutečnil již 14. ples obce Poříčí u Litomyšle. Večerem hudebně provázela skupina Rytmik, nechybělo předtančení v režii taneční školy Scarlett a samozřejmě ani vynikající kuchyně, bohatá tombola a pohodová atmosféra. Večer nám opět obohatilo skvělé půlnoční překvapení. Fotografie si můžete prohlédnout zde.

Předvánoční posezení (vytvořeno 27. prosince 2017)

Tradiční předvánoční posezení se letos uskutečnilo třetí adventní neděli. K vidění byla vystoupení a pohádka Ať žijí duchové v podání dětí z naší obce, nechyběly ani tradiční vánoční nápoje a přátelská atmosféra. Krásně strávené předvánoční odpoledne.

Fotografie si můžete prohlédnout zde

Rozsvícení vánočního stromu (vytvořeno 21. prosince 2017)

V první adventní neděli, která letos připadla na neděli 3. prosince, se uskutečnilo slavnostní rozsvícení našeho vánočního smrku u Kulturního domu. Společně jsme nasáli vánoční atmosféru, poslechli vánoční koledy a básničky a ochutnali lahodné vánoční nápoje a výtečnou zelňačku. Poděkování patří všem účinkujícím, pořadatelům, ale i návštěvníkům. Fotografie si můžete prohlédnout zde.

10. ročník tenisového turnaje (vytvořeno 23. října 2017)

Ve finále 10. ročníku tenisového turnaje pořádaného obcí Poříčí u Litomyšle se utkal místní rodák Pavel Boštík s Milanem Jůzou  Dolního Újezda, který se nakonec těšil z celkového vítězství v tomto turnaji. Fotografie si můžete prohlédnout zde

Svatováclavský fotbálek amatérů (vytvořeno 23. října 2017)

V poslední zářijovou sobotu se pod taktovkou Sportovního klubu Poříčí uskutečnil 9. ročník fotbalového turnaje v malé kopané, který již tradičně nese název Svatováclavský fotbálek amatérů. Celkem 5 týmů se sešlo na víceúčelovém hřišti v Poříčí, aby vzájemně poměřily svoje síly a užily si příjemný sportovní zážitek. Vítězem turnaje se stal místní Bříza team, který neokusil hořkost porážky. Z druhého místa se radoval tým Kalamita, třetí skončil Vamos team, bramborová příčka náležela SDH Desná a poslední skončil tým mladších a dorostenců Vyšehrad. Všem děkujeme za účast a těšíme se na příští 10. jubilejní ročník. Fotografie si můžete prohlédnout zde

Poříčské skotačení 2017 (vytvořeno 20. září 2017)

V sobotu 26. 8. 2017 se v areálu u kulturního domu v Poříčí konalo sportovně zábavné odpoledne, v rámci kterého se děti loučily s letošními prázdninami, připomněli jsme si ocenění naší obce Zelenou stuhou v rámci soutěže Vesnice roku 2017 Pardubického kraje a na závěr změřilo sedm týmů svoji šikovnost, umění a dovednost v pěti různých disciplínách. Celé odpoledne se neslo v kamarádském duchu a přátelské atmosféře, k čemuž napomohlo pěkné počasí, velký počet návštěvníků a dobré občerstvení zajišťované místním mysliveckým spolkem. Každému, kdo přiložil ruku k dílu, patří moje velké poděkování.

 

František Bartoš

starosta obce

 

Fotografie si můžete prohlédnout zde.

Den matek (vytvořeno 11. července 2017)

V neděli 7. 5. 2017  se v kulturním domě v Poříčí uskutečnila oslava svátku Dne matek. V programu vystoupily děti ze ZŠ Dolní Újezd pod vedením učitele p. Josefa Hájka. Paní Jindra Klejchová předávala přítomným zkušenosti z kosmetického salónu a na závěr proběhla degustace vín ze sklepů Kutné Hory. O tom, že se akce vydařila, svědčí skutečnost, že některé maminky se vracely do svých domovů v nočních hodinách. Fotografie si můžete prohlédnout zde.

Zlatá kosa (vytvořeno 10. července 2017)

Již 7. ročník soutěže v sečení trávy kosou „O zlatou kosu“ se uskutečnil v podvečer 10. června 2017. Přihlásil se rekordní počet sekáčů, a to 18 mužů a 5 žen. Porota v čele s Jarčou Pechancovou hodnotila styl oblečení sekáčů, broušení kosy, techniku sekání, kvalitu strniště a šíři pokosu. Mezi ženami se na prvním místě umístila Anna Pechancová, v těsném závěsu jednoho bodu za ní skončila Lidmila Prokopová a třetí příčka patřila Aleně Zimové. Mezi muži byl nejlepším sekáčem Václav Bartoš, za ním na druhém místě starosta František Bartoš a bronzovou příčku obsadil Václav Lněnička. Fotografie si můžete prohlédnout zde.

Dětský den (vytvořeno 3. července 2017)

V sobotu 10. června 2017 se na prostranství u Kulturního domu v Poříčí uskutečnil tradiční dětský den. Pro více než 60 dětí byly připraveny různé soutěže, např. tlučení špačků, jízda zručnosti na kole a soutěže z oblasti požárního sporu a myslivosti. Za splnění těchto disciplín dostaly děti poříčské peníze, které ve stánku proměnily za nejrůznější dobroty. Na fotografie z dětského dne se můžete podívat zde.

 

Vítání občánků (vytvořeno 25. května 2017)

V neděli 9. dubna 2017 proběhlo v kulturním domě v Poříčí další Vítání nových občánků obce Poříčí u Litomyšle. Za nové občánky naší obce byli přijaty tří dívky – Josefína Faltysová, Jolana Flídrová, Elena Bartošová a jeden chlapec - Martin Fait. Na fotografie se můžete podívat zde.

Dětský karneval (vytvořeno 27. března 2017)

Na páteční obecní ples v sobotu 18. února navázal dětský karneval, pořádaný místním klubem maminek, který se nesl v duchu kostýmů a oblečků z říše snů. Za absolvované disciplíny děti dostávaly drobné dárečky a pamlsky, nechyběly balonky, bublinky, dětská hudba a další zábava a tak se děti mohly dostatečně vydovádět. Fotografie si můžete prohlédnout zde.

Obecní ples (vytvořeno 16. března 2017)

V pátek 17. února 2017 se konal již v pořadí 13. ples obce Poříčí u Litomyšle. Tato tradiční akce, která již neodmyslitelně patří k naší obci, se těšila velmi pěkné návštěvnosti. Hudebním a tanečním doprovodem celého večera byla skupina Rytmik, nechyběla výtečná kuchyně, netradiční předtančení, bohatá tombola a půlnoční překvapení – poprvé v novém omlazeném složení. Fotografie si můžete prohlédnout zde.

Dětské hry na ledě (vytvořeno 16. února 2017)

Po delší době nám zima ukázala svou pravou tvář a tak jsme opět po pěti letech mohli připravit na víceúčelovém hřišti v Poříčí ledovou plochu k volnému bruslení. Proto jsme v sobotu 28. 1. 2017 uspořádali soutěž pro děti s názvem „Ledový pětiboj“, do kterého se nahlásilo 19 dětí. Není důležité kdo vyhrál, důležitější je, že jsme si všichni odpoledne užili a domů odcházeli příjemně unaveni. Z mého pohledu je vítězem každý, kdo se zúčastnil a našel odvahu, za což děkuji. Stejně tak děkuji každému, kdo pomáhal s organizací soutěží a hlavně každému, kdo pomáhal po večerech s údržbou a přípravou ledové plochy, která nám nakonec sloužila cca 14 dní. František Bartoš – starosta obce. 

Fotografie si můžete prohlédnout zde

Turnaj ve stolním tenise (vytvořeno 16. ledna 2017)

V první lednovou sobotu roku 2017 uspořádal Sportovní klub Poříčí ve společenské místnosti Kulturního domu Poříčí turnaj ve stolním tenise. Do turnaje nastoupilo celkem 16 soutěžících. Vítězem turnaje se stal Lukáš Pechanec, stříbrnou příčku vybojoval Honza Bartoš a bronz náležel Jirkovi Bartošovi. Na fotografie se můžete podívat zde.

Předvánoční posezení (vytvořeno 23. prosince 2016)

V poslední adventní neděli letošního roku se za hojné účasti uskutečnilo v Kulturním domě v Poříčí tradiční předvánoční posezení. Samozřejmě nechyběl bohatý program, o který se postaraly zejména místní děti, které zatančily, zazpívaly a zahrály pohádku Lotrando a Zubejda. Za všechna krásná představení byly děti odměněny velkým potleskem. Příjemná vánoční atmosféra byla dokreslena teplými i studenými vánočními nápoji. Fotografie si můžete prohlédnout zde.

Rozsvícení vánočního stromu (vytvořeno 8. prosince 2016)

Letos jsme již popáté slavnostně rozsvítili  náš vánoční strom u kulturního domu v Poříčí. Tato akce již má svoji tradici a získává stále větší počet účastníků. V letošním roce se k vánočnímu stromu dostavilo odhadem asi dvě stě občanů. Děkujeme všem, kteří se podíleli na organizaci této akce a vystoupili v krátkém kulturním programu, který byl ukončen slavnostním rozsvícením vánočního stromu. Fotografie si můžete prohlédnout zde.

Tenisový turnaj (vytvořeno 3. listopadu 2016)

V sobotu 24. září se na víceúčelovém hřišti  v Poříčí uskutečnilo finálové klání 9. ročníku tenisového turnaje. Do souboje se proti sobě postavili Michal Láf a Pavel Boštík. Z vítězství se nakonec radoval Pavel Boštík, druhé místo připadlo Michalovi Láfovi a bronz si převzal Lukáš Bartoš. Fotografie z turnaje si můžete prohlédnout zde.

Fotbalový turnaj (vytvořeno 16. října 2016)

V sobotu 24. 9. 2016 uspořádal Sportovní klub Poříčí již 8. ročník fotbalového turnaje, tzv. Svatováclavský fotbálek amatérů. Za krásného počasí  a pohodové atmosféry se spolu utkalo celkem 7 přihlášených týmů z okolních obcí. Umístění: 1. místo – 2,7 PROMILE, 2. místo – POTRATS, 3. místo – JAROŠOV, 4. místo – VAMOS TEAM, 5. místo – PROMOVANÍ INŽENÝŘI,  6. místo – BŘÍZOVY KOBYLY, 7. místo – KALAMITA. Poděkování patří rozhodčím p. Šinkorovi a p. Makovskému, celému Sportovnímu klubu a všem, kdo se zúčastnili nebo přišli podpořit. Fotografie si můžeze prohlédnout zde.

49. Hry bez katastru (vytvořeno 12. října 2016)

Letošním hostitelem této tradiční akce se 20. srpna 2016 stala naše obec. Do soutěže se nahlásilo 22 týmů, pro které byly připraveny souboje s indiánským tématem. S disciplínami se nejlépe popral tým z Dolní Dobrouče, na druhém místě skončily Březiny a bronzové medaile putovaly za nováčky z Chotěnova.  Tým Poříčáků ve složení Hanka a Honza Skálovi, Klára Vostřelová, Martin Klusoň a Kuba Černý s velkým nasazením a očekáváním postoupil do finále a obsadil krásné 12. místo. Gratulujeme!  Velké poděkování patří Miloši a Monice Flídrovým, Pavlovi Boštíkovi a Magdě Doležalové, kteří se nejvíce podíleli na organizaci těchto her a pochopitelně každému, kdo jakkoli pomohl. Fotografie si můžete prohlédnout zde.

SETKÁNÍ OBCÍ POŘÍČÍ (vytvořeno 12. července 2016)

Ve dnech 1. – 3. 7. 2016 se uskutečnil v naší obci již 20. Ročník Setkání obcí s názvem „Poříčí“. Fotbalový turnaj, který je tradiční událostí této akce sehráli týmy z Poříčí u Litomyšle, Královského Poříčí, Horního Poříčí od Strakonic, Poříčí u Trutnova a Velkého Poříčí. Tento počet na oficiálním jednání starostů a zástupců jednotlivých obcí ještě doplnilo Horní Poříčí od Blanska a Spálené Poříčí. Na osobní pozvání starosty obce Poříčí u Litomyšle přijel i bývalý starosta Poříčí nad Sázavou. Celé setkání, které mělo sousedskou a kamarádskou atmosféru bylo zakončeno slavnostním vyhlášením výsledků fotbalového turnaje a taneční zábavou, která se protáhla do ranních hodin. Konečné pořadí turnaje: 1. Poříčí u Litomyšle, 2. Královské Poříčí, 3. Poříčí u Trutnova, 4. Velké Poříčí a 5. Horní Poříčí. Fotografie si můžete prohlédnout zde.

ZLATÁ KOSA (vytvořeno 30. června 2016)

V sobotu 18. 6. 2016 se na prostranství u kulturního domu v Poříčí uskutečnil 6. ročník soutěže v sečení trávy „O zlatou kosu“. Odvahu k účasti našlo 10 mužů, 5 žen a Fanda Boštík ze Zrnětína (ročník narození 2009). Všichni předvedli skvělé výkony a tak porota, složená z členek kulturní komise, měla těžkou úlohu vybrat ty nejlepší. O umístění však v této soutěži nejde, hlavní je legrace a té bylo dostatek. A jelikož nám přálo i počasí, tak se celá akce protáhla až do nočních hodin. Fotografie si můžete prohlédnout zde.

SUPER DĚTSKÝ DEN OBCÍ POŘÍČÍ U LITOMYŠLE, HLAVENEC A SKOTNICE (vytvořeno 27. června 2016)

V sobotu 4. 6. 2016 k nám zavítaly výpravy z obcí Hlavenec a Skotnice. Jednalo se již o 5. setkání těchto obcí, v rámci kterého slavíme společně svátek Dne dětí.  Zajímavý program pro děti i dospělé, dobré počasí a chutné občerstvení daly dohromady základ krásnému setkání s nevšedním zážitkem, kterého se zúčastnila asi stovka dětí a velké množství dospělých.  Celá akce byla zakončena, po krátké noci, v neděli dopoledne, kdy jsme na památku tohoto setkání zasadili strom  (javor babyka) a následně se všichni rozjeli do svých domovů. Fotografie z tohoto vydařeného dětského dne naleznete zde.

DĚTSKÝ DEN MIKROREGIONU LITOMYŠLSKO - DESINKA ANEB MIKROREGION SOUTĚŽÍ (vytvořeno 9. června 2016)

V pátek 3. 6. 2016 se konal v naší obci již 16. ročník Dětského dne obcí Mikroregionu Litomyšlsko – Desinka. Celá akce proběhla v areálu a přilehlém okolí bývalé školy v Mladočově a byla připravena tak, aby všech 130 soutěžících dětí bylo 156 minut v aktivním pohybu. Toto bylo náročné jak na fyzickou kondici, tak i na orientaci v terénu.  A jelikož všichni vše zvládli, nikdo se nezranil a počasí nám také vydrželo, můžeme tuto akci ohodnotit jako velice zdařilou. Velké poděkování patří každému, kdo se organizačně podílel, zejména pak rozhodčím na stanovištích a Vláďovi Mauerovi, který připravil soutěžní disciplíny. Na fotografie z tohoto dne se můžete podívat zde

1. POHODOVÝ PÁTEK PRO SENIORY (vytvořeno 3. května 2016)

V pátek 8. dubna 2016 se v areálu bývalé školy v Mladočově uskutečnil 1. Pohodový pátek pro seniory obce Poříčí u Litomyšle. Tuto akci připravil spolek Proti proudu, z.s. ve spolupráci s obcí Poříčí u Litomyšle. Na fotografie z této události se můžete podívat zde.

 

DĚTSKÝ KARNEVAL 20.2.2016 (vytvořeno 9. března 2016)

Letošní rok se dětský karneval nesl v duchu různých povolání. Fotografie si můžete prohlédnout zde.

OBECNÍ PLES 19.2.2016 (vytvořeno 9. března 2016)

Fotografie z obecního plesu si můžete prohlédnout zde.

VÍTÁNÍ OBČÁNKŮ 31.1.2016 (vytvořeno 9. března 2016)

Fotografie z vítání občánků si můžete prohlédnout zde.

3. SETKÁNÍ RODÁKŮ 4.7.2015 (vytvořeno 30. září 2015)

V sobotu 4.července 2015 se v naší obci uskutečnila významná kulturně-společenská akce a to 3. Setkání rodáků. Vše bylo zahájeno prezencí účastníků, proběhla mše v kostele v Mladočově a následně byl slavnostně odhalen Pomník obětem válek, násilí a bezpráví. Odpoledne mohli návštěvníci zhlédnout vystoupení dětí z naší obce, poslechnout si dechovou skupinu Pohoranka a na závěr se pobavit u vystoupení místních ochotníků. Během celého dne byla možnost prohlédnout si obec také z ptačí perspektivy, pomocí helikoptéry. Fotografie z této akce najdete zde.

 

DEN MATEK 10.5. 2015 (vytvořeno 31. května 2015)

Více fotografií ze Dne matek naleznete zde.

 

DĚTSKÝ KARNEVAL 21.2. 2015 (vytvořeno 9. března 2015)

Fotografie z dětského karnevalu, který se pro letošní rok nesl v duchu zvířátek, naleznete zde.

 

OBECNÍ PLES 20.2. 2015 (vytvořeno 9. března 2015)

Fotografie z obecního plesu si můžete prohlédnout zde.

 

DĚTSKÝ KARNEVAL-MYSLIVCI 18.1. 2015 (vytvořeno 28. ledna 2015)

Fotografie z dětského karnevalu naleznete zde.

 

 

PŘEDVÁNOČNÍ POSEZENÍ 14.12. 2014 (vytvořeno 21. prosince 2014)

Fotografie z předvánočního posezení naleznete zde.

 

ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMU 30.11. 2014 (vytvořeno 7. prosince 2014)

Mnoho našich občanů si ani letos nenechalo ujít rozsvícení vánočního stromu. Na začátek kulturního programu pronesl pár slov pan starosta a paní Faltysová předvedla svůj básnický um. Následovalo vystoupení dětí z mateřské školky, které zazpívaly vánoční písničky a na úplný závěr programu přišel anděl s lucerničkou slavnostně rozsvítit strom. Fotografie naleznete zde.

 

ALEJ ŠEDESÁTNÍKŮ 18.10 2014 (vytvořeno 3. listopadu 2014)

Fotografie ze sázení stromů naleznete zde.

VÍTÁNÍ OBČÁNKŮ 19.10. 2014 (vytvořeno 29. října 2014)

Fotografie z vítání občánků nalezntete zde.

 

FINÁLE TENISOVÉHO TURNAJE 27.9. 2014 (vytvořeno 7. října 2014)

Fotografie z finále tenisového turnaje si můžete prohlédnout zde.

FOTBÁLEK 27.9. 2014 (vytvořeno 6. října 2014)

Fotografie z fotbalového turnaje naleznete zde.

 

DĚTSKÝ DEN 14.6. 2014 (vytvořeno 6. července 2014)

Fotografie z dětského dne si můžete prohlédnout zde.

ZLATÁ KOSA 14.6. 2014 (vytvořeno 30. června 2014)

Fotografie ze Zlaté kosy si můžete prohlédnout zde.

 

DĚTSKÝ KARNEVAL 22.2.2014 (vytvořeno 3. března 2014)

Fotografie z dětského karnevalu si můžete prohlédnout zde.

10. OBECNÍ PLES 21.2. 2014 (vytvořeno 3. března 2014)

Fotografie z 10. obecního plesu naleznete zde.

DĚTSKÝ KARNEVAL-MYSLIVCI 19.1. 2014 (vytvořeno 28. ledna 2014)

Na fotografie z dětského karnevalu se můžete podívat zde.

 

PŘEDVÁNOČNÍ POSEZENÍ 15.12. 2013 (vytvořeno 19. prosince 2013)

Fotografie z předvánočního posezení naleznete zde.

ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMU 1.12. 2013 (vytvořeno 1. prosince 2013)

Fotografie z rozsvícení vánočního stromu najdete zde.

 

VÍTÁNÍ OBČÁNKŮ 13.10. 2013 (vytvořeno 25. listopadu 2013)

Fotografie z vítání občánků najdete zde.

 

LAMPIONOVÝ PRŮVOD 1.11. 2013 (vytvořeno 24. listopadu 2013)
SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ STEZKY - KOLEM ŠTIMBERKA (vytvořeno 27. října 2013)

Galerii fotek ze slavnostního otevření naučné stezky Kolem Štimberka najdete zde.

 

LOUČENÍ S PRÁZDNINAMI 31.8. 2013 (vytvořeno 27. října 2013)

Fotografie z loučení s prázdninami najdete zde.

 

125.VÝROČÍ ZALOŽENÍ SBORU DOBROVOLNÝCH HASIČŮ (vytvořeno 24. června 2013)

Fotografie ze 125. výročí založení sboru dobrovolných hasičů naleznete zde.

 

DĚTSKÝ DEN 1.6. 2013 (vytvořeno 23. června 2013)

Fotografie z dětského dne naleznete zde.

 

ZLATÁ KOSA 1.6. 2013 (vytvořeno 2. června 2013)

Fotografie ze Zlaté kosy si můžete prohlédnout zde.

 

DEN MATEK 12.5. 2013 (vytvořeno 26. května 2013)

Fotografie ze Dne matek si můžete prohlédnout zde.

 

DĚTSKÝ KARNEVAL 23.2. 2013 (vytvořeno 10. března 2013)

Fotografie z dětského karnevalu jsou k prohlédnutí zde.

OBECNÍ PLES 22.2. 2013 (vytvořeno 3. března 2013)

Fotografie z obecního plesu si můžete prohlédnout zde.

MYSLIVECKÝ DĚTSKÝ KARNEVAL 20.1. 2013 (vytvořeno 28. ledna 2013)

Fotografie z dětského karnevalu si můžete prohlédnout zde.

MYSLIVECKÝ PLES 19.1. 2013 (vytvořeno 28. ledna 2013)

Fotogalerii mysliveckého plesu naleznete zde.

PŘEDVÁNOČNÍ POSEZENÍ 16.12. 2012 (vytvořeno 28. prosince 2012)

Fotografie z předvánočního posezení najdete zde.

MÓDNÍ PŘEHLÍDKA 24.11. 2012 (vytvořeno 9. prosince 2012)

Fotografie z módní přehlídky najdete zde.

Česnekový festival 27.10.2012 (vytvořeno 29. října 2012)
TENIS-FINÁLE 15.9. 2012 (vytvořeno 23. září 2012)
FOTBÁLEK 15.9. 2012 (vytvořeno 23. září 2012)

Fotografie z fotbalového turnaje naleznete zde.

DĚTSKÝ KARNEVAL 25.2. 2012 (vytvořeno 15. srpna 2012)

Fotografie z dětského karnevalu si můžete prohlédnout zde.

DĚTSKÝ DEN NA LEDĚ 11.2. 2012 (vytvořeno 15. srpna 2012)

Fotografie z dětského dne na ledě si můžete prohlédnout zde.

 

MYSLIVECKÝ PLES 14.1. 2012 + DĚTSKÝ KARNEVAL 15.1. 2012 (vytvořeno 15. srpna 2012)

Fotografie z mysliveckého plesu a taktéž z dětského karnevalu si můžete prohlédnout zde.

OBECNÍ PLES 24.2. 2012 (vytvořeno 15. srpna 2012)

Fotografie z obecního plesu si můžete prohlédnout zde.

ZLATÁ KOSA 9.6. 2012 (vytvořeno 15. srpna 2012)

Fotografie ze soutěže O zlatou kosu si můžete prohlédnout zde.

 

DĚTSKÝ DEN 9.6. 2012 (vytvořeno 12. srpna 2012)

Fotografie z dětského dne si můžete prohlédnout zde.

 

 

 

 

 

 

 

Silná bouře dne 20.6.2012 (vytvořeno 22. června 2012)
Aktuality z obce

9. září 2019

Informace o vyhlášení 5. výzvy na kotlíkové dotace v...

2. září 2019

...

18. července 2019

POŠKOZENÍ MISIJNÍHO...

27. května 2019

VOLBY DO EVROPSKÉHO PARLAMENTU Ve dnech 24. - 25. 5. 2019 proběhly volby do...

4. dubna 2019

Rozpis stomatologických lékařů pro náš region o víkendech a...
Zpravodaj obce Poříčí
(přidáno 4. července 2019)
(přidáno 5. dubna 2019)
(přidáno 9. ledna 2019)
Mikroregiony a obce
Redakční systém MaRS 2.2 ▪ 2012 © regrafika ▪ Studio DAMI