Obec Poříčí u Litomyšle

Úřední deska| Usnesení ZO| Kalendář akcí| Základní informace
Kontakt

Obec
POŘÍČÍ
u Litomyšle

 

570 01 Poříčí
tel.: 461 638 231

starosta: Bartoš František
mobil: +420 731 183 315
starosta@obecporici.cz

Akce

PŘIPRAVUJEME:

OPĚT ZAHAJUJEME CVIČEBNÍ LEKCE S LUCKOU JANDÍKOVOU!

PRVNÍ POPRÁZDNINOVÁ LEKCE SE USKUTEČNÍ V ÚTERÝ 25. 9. 2018 OD 18:30 HOD V KULTURNÍM DOMĚ V POŘÍČÍ. Další lekce se uskuteční dle rozpisu v rezervačním systému.

S radostí přivítáme i nováčky!

Pro více informací, včetně rezervací v systému, kontaktujte Adélu Bartošovou, tel. 736 789 298, e-mail: bartosova.adela@seznam.cz

TĚŠÍME SE NA CVIČENOU! :) 

___________________________________________________________________________________

29. 9. 2018

  • 10. ročník fotbalového turnaje SVATOVÁCLAVSKÝ FOTBÁLEK AMATÉRŮ
  • večerní zábava s rockovou kapelou QUATTRO

Akce se koná pod záštitou radní Pardubického kraje Hany Štěpánové.

UPLYNULÉ AKCE

TURNAJ VE STOLNÍM TENISE

V sobotu 6. ledna letošního roku se v salonku kulturního domu uskutečnilo první finálové kolo čtvrtého ročníku pingpongového turnaje. Do dlouhodobé části turnaje se nám přihlásilo 13 hráčů, kteří byli rozděleni do dvou skupin.

V rámci finálového kola se první čtyři hráči z každé skupiny utkali o celkové vítězství. Z tohoto klání vyšel jako vítěz Martin Chadima. Na druhém místě skončil Lukáš Pechanec a třetí místo obsadil Míra Mlejnek.

Ostatní hráči si zahráli ve skupině o 9. -13. místo. Tuto skupinu ovládla po kvalitních výkonech Žaneta Šmejdová.

Sportovní klub touto cestou děkuje všem, kteří se zúčastnili tohoto turnaje a poděkování rovněž patří i těm, kteří umožnili nebo se podíleli na organizaci turnaje.

Zvláštní poděkování patří paní Aničce Faltysové a Adéle Bartošové, které se výborně postaraly o naše chuťové buňky.

Za SK Poříčí Jirka Pechanec

 

9. ROČNÍK FOTBALOVÉHO TURNAJE

Poslední zářijovou sobotu se pod taktovkou Sportovního klubu Poříčí uskutečnil 9. ročník fotbalového turnaje v malé kopané, který již tradičně nese název Svatováclavský fotbálek amatérů. Slovem provázel předseda Eman Hanyk, který turnaj zahájil přivítáním hráčů a seznámením s průběhem turnaje. Navíc společně s p. Šinkorou z Horního Újezdu zastával roli rozhodčího. Do turnaje se nám nahlásilo celkem 5 týmů, které vzájemně poměřily svoje síly. Ačkoliv to bylo méně, než v letech minulých, nic nebránilo tomu užít si příjemný sportovní zážitek.
Přátelská atmosféra, pěkné počasí, dobré zázemí, žádné zranění - to vše přispělo k dobrému průběhu celého dne. 
Pravidla stanovila systém hry každý s každým a v případě nerozhodného výsledku následovaly tři pokutové kopy, popř. náhlá smrt do úplného rozhodnutí. Po odehrání a zhodnocení všech 10ti zápasů se přistoupilo k vyhlášení výsledků.
Vítězem turnaje se stal místní Bříza team, který neokusil hořkost porážky. Z druhého místa se radoval tým Kalamita, třetí skončil Vamos team, bramborová příčka náležela SDH Desná a poslední skončil tým mladších a dorostenců Vyšehrad. 
Vyhodnocen byl i nejlepší střelec a nejlepší brankář. Dle rozhodčích předvedl nejlepší brankářský výsledek Pavel Drobný z Bříza teamu a nejvíce branek do sítě soupeřů poslal Honza Kmošek, rovněž z Bříza teamu. 
Poděkování patří všem hráčům za účast, rovněž děkuji oběma rozhodčím a všem ostatním, kteří se podíleli na organizaci celého dne.
Doufáme, že nám zachováte svou přízeň i nadále a těšíme se na jubilejní 10. ročník, který se uskuteční v sobotu 22. září 2018. 

Za SK Poříčí
Adéla Bartošová

Více fotografií z turnaje zde.

 

ZAKONČENÍ SPORTOVNÍ HODINKY

V pátek 29. září 2017 se uskutečnilo zakončení tzv. sportovní hodinky, která probíhala od května do září tohoto roku.

Pro děti, které se scházely za účelem sportovních a pohybových aktivit, byla připravena šipkovaná po naší obci. Na této trase bylo připraveno 9 stanovišť, u kterých děti plnily různé, převážně pohybové, úkoly.  Ten, kdo daný úkol zvládl nejlépe, obdržel písmenko, které si musel schovat až na závěr šipkované. Z posbíraných písmenek děti nakonec společně  složily tajenku - SPORTOVEC.

Trasa vedla od Kulturního domu v Poříčí na "Zaves", pokračovala k místu zvané "U buku", dále směrem dolů k novostavbám pod Zrnětínem, odtud kolem areálu zemědělského družstva zpět dolů do Poříčí. Zastaveníčko bylo u Informačního centra, kde na děti čekalo překvapení. Aby měly pěknou vzpomínku tak společnými silami zasadily strom - tureckou lísku.

Od informačního centra děti pomalu pokračovaly po "Aleji" směrem ke kulturnímu domu, kde složily zmiňovanou tajenku. Ale to nebylo vše! Na prostranství u víceúčelového hřiště byl schován poklad s odměnami, které si děti musely samy najít. Chvilinku jim to dalo, ale nakonec našly vše.

V truhlách s poklady byly připraveny odměny pro všechny děti, které se sportovní hodinky účastnily. Na první třech místech byli navíc odměněni nejlepší sběrači razítek za jejich docházku. S 11 návštěvami se na třetím místě umístili Honza Kusý a Matyáš Kárský, stříbrnou příčku s 12 návštěvami obsadili Pavel Vostřel, Ondřej Kusý, Veronika Lněničková a Eliška Pechancová a z prvenství s 13 návštěvami se radovali Marťa Boštík, Fanda Boštík a Míša Kladivová.

Po vyhlášení  následoval táborák a opékání špekáčků.

Pokud se nám podaří dát dohromady tým lidí, který by měl chuť si sportovní hodinku zopakovat, budeme se snad scházet i příští rok.

Adéla Bartošová

 

SPORTOVNÍ HODINKA

Od května tohoto roku až do současné doby pořádá Sportovní klub pro děti od školkového věku až po ty pomalu vycházející ze základní školy sportovní hodinku, a to každé úterý od 17:30 do 18:30 hod na víceúčelovém hřišti v Poříčí. Tento nápad vznikl na jaře tohoto roku s myšlenkou zkusíme a uvidíme. Bylo to nové i pro nás, takže pro letošní rok jsme to pojali spíše jako zkoušku, abychom zjistili, jaký zájem bude ze strany dětí, co děti baví, abychom se i my sami s nimi seznámili a aby oni poznali nás. Záměrem nebylo zacílit se primárně na nějakou jednu sportovní aktivitu, spíše nám šlo o to, abychom děti vytáhli od počítačů a dalších podobných vymožeností dnešní "sedací" techniky, aby se protáhly, provětraly a také zapotily. Tato pravidelná akce se těší poměrně velkému zájmu, samozřejmě v začátcích byl zájem větší, jak to již bývá. Přes letní prázdniny jsme byli nuceni scházet se jen jednou za 14 dní, přirozeně proto, že prázdniny jsou období dovolených, táborů, prázdnin u příbuzných a podobně a účast tedy nebyla valná. Sem tam nám to překazilo i špatné počasí. V září už se počet dětí ustálil na 15-25. Když počet dětí dovolí, tak je rozdělíme do dvou kategorií. S těmi mladšími se zaměřujeme spíše na pohybové hry, k dispozici máme různé sportovní pomůcky - míče fotbalové, basketbalové, volejbalové, kruhy, prolézací tunel, kužely, skákací pytle a další. Se staršími dětmi je to spíše o domluvě. Prošli tenisovou průpravou, nejvíce je asi zaujal baseball, to bylo bohužel jen jednou, když jich bylo tolik, že to umožnilo tuto hru si zahrát. Za docházku děti sbírají razítka, za každou absolvovanou hodinku dostanou jedno razítko na docházkovou kartičkou. Nejlepší sběrači budou na ukončení, které plánujeme na konci září, zvláštně odměněni, nicméně ani ostatní nepřijdou zkrátka. Pokud bude vůle ze strany členů sportovního klubu v tomto pokračovat, budeme se snad scházet i příští rok.

Adéla Bartošová

 

TURNAJ V HORKÁCH

V sobotu 24. června 2017 se členové sportovního klubu spolu s posilami zúčastnili fotbalového turnaje v malé kopané v Horkách.  Z 6ti přihlášených týmů obsadili 5. místo.  Sportovní klub i obec reprezentovali Jirka Bartoš, Láďa Kmošek, Honza Kmošek, Ráďa Dvořák, Honza Skála, Fanda Bartoš, Lukáš Pechanec, Jakub Kladiva, Vojta Lněnička a Jirka Boštík.

Všem klukům děkujeme za reprezentaci. 

 

TURNAJE VE STOLNÍM TENISE

Jak se stalo již tradicí, uspořádali jsme opět, v pořadí již třetí ročník, turnaje ve stolním tenise. Finálový turnaj prvního kola se uskutečnil 7. ledna letošního roku. V tomto turnaji jsme přivítali dalšího nového účastníka. Stal se jim Lukáš Pechanec ze Sedlišť, který už několik let hraje fotbal za klub z Horního Újezda. Lukáš nám všem ukázal, že neumí výborně jenom fotbal, ale že to umí i s malou pálkou. Celý turnaj totiž dokázal vyhrát, když v napínavém finále nakonec porazil Honzu Bartoše. Třetí místo obsadil Honzův bratr Jirka.

Závěrečné boje druhého kola se uskutečnily v sobotu 18. března 2017. I v této soutěži jsme přivítali nové soupeře - Kamila Hurycha z Vidlaté Seče, Martina Chadimu z Horního Újezda a další ženu Lucku Lněničkovou z Poříčí.

V našem klání zvítězil Kamil Hurych, na druhém místě skončil minulý vítěz Lukáš Pechanec a na pomyslné bedně se umístil Petr Mach.

Z toho, že se nám do turnaje hlásí někdo nový, máme samozřejmě velkou radost, jelikož to přináší pro všechny větší konkurenci a turnaj se stává zajímavějším. Nezbývá než si přát, že i v budoucnu se nám přihlásí další noví zájemci, kteří budou mít chuť poměřit svoje síly s ostatními.

Jako pokaždé tak i nyní musíme poděkovat obci za zapůjčení prostor v kulturním domě. Nechceme, aby toto vyznělo jako nějaká fráze, ale věřte, že bez toho by naše činnost nebyla možná.

Na konec si dovolím pogratulovat vítězům a všem poděkovat za účast.

                                                                        Za SK Jirka Pechanec

LEDEN 2017:

BŘEZEN 2017:

8. ROČNÍK FOTBALOVÉHO TURNAJE

V sobotu 24. 9. 2016 uspořádal Sportovní klub Poříčí již 8. ročník fotbalového turnaje s názvem Svatováclavský fotbálek amatérů, který se tradičně uskutečnil na víceúčelovém hřišti v Poříčí. Do turnaje se nám letos přihlásilo krásných 8 mužstev, avšak jedno z nich nakonec nedorazilo. V systému hry každý s každým se tedy utkalo celkem 7 týmů. Za krásného slunečného počasí turnaj v poklidu probíhal, obohacen o dobré občerstvení všeho druhu. Předtím, než bylo v 17:00 hod odstartováno finálové utkání celoročního tenisového turnaje, jehož pořadatelem je obec,  přistoupil místopředseda klubu Jiří Bartoš k  zhodnocení a vyhlášení výsledků. Své slovo zahájil poděkováním všem zúčastněným, zvláštní poděkování směřoval k rozhodčím p. Šinkorovi a p. Makovskému , kteří byli obdarováni užitečným dárkem a velkým potleskem.  Následně již přistoupil k výsledkům samotným. Nejlepším brankářem byl vyhlášen Jiří Zindulka z Vamos teamu a nejvíce branek nastřílel Petr Malý z týmu Potrats. Na sedmém místě skončila Kalamita, šesté místo obsadily Břízovy kobyly, páté místo náleželo Promovaným inženýrům, bramborová příčka patřila Vamos teamu, bronz vybojovali hoši z Jarošova, ze stříbra se radoval tým Potrats a zlatý pohár po zásluze náležel týmu 2,7 promile.

Velice si vážíme toho, že turnaj se těší takové oblibě a doufáme, že to tak bude i nadále. Všem děkujeme za podporu a budeme se těšit  opět za rok.

TURNAJ VE STOLNÍM TENISE - 26. 3. 2016

Dne 26. 3. 2016 jsme v salonku kulturního domu v Poříčí uspořádali druhé kolo druhého ročníku turnaje ve stolním tenise.

V dlouhodobé části turnaje jsme se rozdělili do dvou skupin. Jednu ze skupin vyhrál Radek Dvořák a druhou Míra Mlejnek. Za zmínku stojí, že třetí místo v jedné ze skupin, obsadila Žaneta Šmejdová ,která se pro mnohé stává neporazitelnou.Ve finálovém turnaji se ji však už tolik nedařilo.

Vítěz první skupiny, Radek, na závěr obsadil šesté místo, o které se podělil s Honzou Kmoškem.Vítěz druhé skupiny, Míra, skončil na třetím místě, když v boji o finále podlehl pozdějšímu vítězi Luboši Bartošovi.

I přesto, že Luboš svůj první zápas prohrál, ve zbytku soutěže nepoznal hořkost porážky a v napínavém finále porazil Jirku Bartoše, který tak obsadil místo druhé. Závěrem bych chtěl pogratulovat vítězům a poděkovat všem zúčastněným. Poděkování patří Adéle Bartošové za vzornou obsluhu a samozřejmě i obci za zapůjčení prostor.

 

TURNAJ VE STOLNÍM TENISE - PROSINEC 2015

Koncem roku 2015 uspořádal Sportovní klub turnaj ve stolním tenise, kterého se zúčastnilo 16 hráčů. Již se stalo tradicí, že turnaj hrajeme společně i s ženami. K Máje Skálové a Žanetě Šmejdové letos přibyla ještě Hanka Langrová. Všichni hráči byli rozděleni do dvou základních skupin, které určily nasazení do závěrečného turnaje, jenž byl naplánován na 20. 12. 2015. Jednu ze skupin s přehledem ovládnul Honza Bartoš, který ztratil pouze jeden jediný set, o který ho připravila Hanka Langrová. Druhou skupinu vyhrál Luboš Bartoš, jenž svedl několik zajímavých soubojů se svými soupeři.Ve finálové skupině se bojovalo s velkým nasazením, o čemž svědčí i moje zlomená pálka. Nad síly všech soupeřů byl opět, jako minule, Míra Mlejnek. Na druhém místě skončil Honza Bartoš a na pomyslnou bednu se dostal Petr Mach. Na závěr vítězové obdrželi ceny. Cenu si odnesl i Míra Žďára, který se stal nejstarším účastníkem v soutěži a kterému děkujeme za nafocení turnaje. Nesmím zapomenout opět poděkovat obci za zapůjčení prostor v kulturním domě. Poděkování patří i Adéle Bartošové a Kamilu Hurychovi, kteří se vzorně postarali o občerstvení během finálového turnaje.

 

SVATOVÁCLAVSKÝ FOTBÁLEK AMATÉRŮ - 12. 9. 2015

Sportovní klub Poříčí v sobotu 12. 9. 2015 zorganizoval již 7. ročník fotbalového turnaje na víceúčelovém hřišti v Poříčí. Vzhledem k tomu, že do turnaje se přihlásilo parádních 8 týmů, tvořených jak z místních, tak z fotbalových nadšenců z okolí, byla prezence týmů naplánována již od 9 hodin. Ještě než byl odpískán první zápas, byli všichni přítomní přivítáni předsedou klubu, proběhlo společné focení a také rozlosování týmů do dvou základních skupin. Čtyři nejlepší z každé skupiny následně postoupily do čtvrtfinále, v rámci kterého se sehrálo 8 zápasů, z kterých vzešly do semifinále čtyři nejlepší týmy. O 3. místo sehráli utkání poražení ze semifinále, finále sehráli vítězové semifinále. Celý den se nesl ve znamení babího léta, kamarádské atmosféry, krásných branek, osobních soubojů i nějakých těch odřenin. K celkově dobré náladě přispěla dobrá organizace a rovněž dostatečný přísun tekutin a pochoutek z udírny. Všechno probíhalo tak jak má, i časově se vše stihlo a tak ještě předtím, než fotbalové branky vyměnily rakety a tenisové míčky, proběhlo vyhlášení a zhodnocení turnaje. Předseda jak se patří všem poděkoval za účast a přistoupil k samotnému vyhlášení. Osmé místo si odnesli Poříčští ostrostřelci, předposlední místo patřilo týmu Kalamita, sportovní nadšenci z Budislave vybojovali 6. příčku, mužstvo 2,5 promile skončilo páté a oproti loňskému roku si tým For Fun polepšil o dvě místa a tak mu pro tentokrát náležela bramborová příčka. Bronzový pohár obdrželi nováčci turnaje z Lubné a Sebranic, kteří si říkali FBkčka, v čele se manažerem Břízkou se ze stříbra radovali místní Bad Boys a vítězem turnaje se stali Promovaní inženýři. Jak se již stalo v tomto turnaji zvykem, navíc se ještě vyhlašuje nejlepší střelec a nejlepší brankář. A protože shodně po sedmi gólech nastřílel Mára Kusý z Bad Boys a Filip Bureš z Promovaných inženýrů, musely rozhodnout penalty. Ze třech střel pro každého nakonec skončily v síti dvě Márovy a jedna Filipa, takže bylo rozhodnuto o nejlepším střelci. Proti klukům se do branky postavil nejlepší brankář turnaje, kterým byl vyhlášen Lukáš Bednář z týmu FBkčka.

A protože počasí opravdu přálo a příjemně rozjeté odpoledne vybízelo k pokračování, mohli přítomní následně shlédnout finále celoročního tenisové turnaje.  Tím byla sportovní část celého dne ukončena, zbývala už jen zábava, ale tu už si každý vybral podle svého buď poblíž občerstvovacího stánku nebo "řáděním" na hřišti a nebo kombinací obojího :-) .

Sportovní klub si cení toho, že turnaj se v posledních letech těší čím dál větší oblibě. Možná je to i tím, že hráči přistupují k turnaji s nadhledem, ostatně je to i smyslem tohoto turnaje, a nejde jim o to za každou cenu vyhrát, i když v každém v tu chvíli jistá soutěživost jistě dřímá, ale spíš si užít prima den. Vážíme všech, kteří nás podporují a za to velice děkujeme a budeme se těšit zase příští rok. SPORTU ZDAR! 

 

2. TURNAJ VE STOLNÍM TENISE 2015

V neděli 5. dubna 2015 Sportovní klub Poříčí uspořádal druhé kolo finálového turnaje ve stolním tenise. Oproti prvnímu kolu se nyní do turnaje přihlásilo 18 hráčů, proto jsme soutěžící rozdělili do dvou skupin.

Za zmínku stojí, že se k nám přidala další mladá slečna (Mája Skálová). Umístění v základních skupinách určilo nasazení do finálového pavouka.

Po náročných bojích, při kterých se někteří řádně zapotili, jsme dospěli do souboje o celkové vítězství, ve kterém si to rozdali Petr Mach a Míra Mlejnek. Ukázalo se, že Míra je pro nás nepřekonatelný, vždyť za celý turnaj včetně základní skupiny nepoznal hořkost porážky a zaslouženě vybojoval vítězství. Druhý skončil nováček v soutěži Petr Mach a o třetí místo si to rozdali v repríze minulého finále bráchové Honza a Jirka Bartošovi, přičemž tentokrát byl úspěšnější Honza.

Vítěz kromě ceny obdržel velikonočního beránka, kterého mu věnovala druhá žena v soutěži Žaneta Šmejdová. Žaneto, děkujeme.

Naše poděkování patří i obci, která nás opět nenechala na holičkách a zapůjčila nám prostory kulturního domu.

Ačkoliv jsme členy SPORTOVNÍHO KLUBU, stále jsme jenom amatéři, proto nakonec snad nikdo nepohrdnul grilovanou klobásou nebo řádně vychlazeným pivkem.

Závěrem snad jenom dodám, že celé odpoledne se neslo v dobré náladě a vzhledem k převážně kladným ohlasům jsme se rozhodli, že budeme v započatém pokračovat a na podzim si to opět rozdáme.

 

TURNAJ VE STOLNÍM TENISE 2015

Na konci loňského a začátkem letošního roku uspořádal sportovní klub ping-pongový turnaj. Turnaje se zúčastnilo 10 hráčů. Za zmínku stojí, že mezi 9 chlapů se přihlásila i jedna žena (Žaneta Šmejdová) za což ji patří náš obdiv, protože si nevedla vůbec špatně.

První část turnaje se odehrávala dlouhodobě a určila pořadí hráčů do závěrečného klání, které se uskutečnilo 1. února 2015. Sem postoupilo nejlepších 8 hráčů.

A jak vypadali stupně vítězů? Na třetím místě se umístil Míra Mlejnek a ve finále si to rozdali v litém boji bratři Bartošové. Mladší Jirka zvítězil a na staršího Honzu zbylo krásné druhé místo.

O milé překvapení se postarala Žaneta Šmejdová, která pro vítěze upekla dort, za což ji moc děkujeme.

Po skončení závěrečného mače jsme si na grilu opeklI vynikající klobásy a řádně vše zapili ještě lepším pivem.

Chtěli bychom také touto cestou poděkovat obci, která nám na tuto akci zapůjčila prostory kulturního domu.

Závěrem bych dodal, že se dle mého názoru jednalo o vydařenou akci. Proto jsme se ihned domluvili, že uspořádáme pokračování. Pokud by chtěl někdo dalšÍ soutěžit, rádi ho mezi námi přivítáme, na věku a pohlaví nezáleží.

 

 

SVATOVÁCLAVSKÝ FOTBÁLEK AMATÉRŮ - 27. 9. 2014

V sobotu 27. 9. 2014 se příznivci fotbalu sešli za účelem turnaje Svatováclavský fotbálek amatérů na víceúčelovém hřišti v Poříčí. Organizátorem odpoledne byl Sportovní klub Poříčí. K turnaji se přihlásilo slušných 7 mužstev, složených zejména z místních, ale i hráčů z Budislave, Horního a Dolního Újezda, Čisté, Jarošova, Makova, Vidlaté Seče a Nové Vsi. Prezence týmů byla od 12:00 hod a v 12:30 byl již odpískán první zápas. Hrálo se systémem každý s každým, v délce trvání jednoho utkání 10 minut. Na programu byl totiž ještě finálový zápas celoročního tenisového turnaje, jehož začátek byl naplánován na 17 hod. Odehráno muselo být celkem 21 vzájemných utkání, přestávky byly párminutové, takže turnaj pěkně odsýpal. Utkání probíhala hladce, bez vážných zdravotních problémů nebo zranění. K celkově dobré atmosféře odpoledne přispělo krásné slunečné počasí, hudební doprovod, kvalitní zajištění občerstvení ve stánku v podobně uzených klobás, krkovice a chlazeného točeného piva. Dohrál se poslední zápas a tak již nic nebránilo shlédnout již zmiňované tenisové finále mezi Petrem Faltysem z Poříčí a Tomášem Holomkem z Nové Vsi. Po prvním odehraném setu se přistoupilo k vyhodnocení fotbalového turnaje. Předseda klubu nejdříve vyzval všechny hráče ke společnému focení, následně poděkoval všem za účast a začal s vyhlašováním výsledků. Sedmé místo obsadil nejmladší tým turnaje All Stars, šesté místo patřilo týmu For fan, na pátém místě skončili Poříčští ostrostřelci, bramborovou příčku si odnesla Mojkyho partička, bronz vybojovali Avengers, stříbro náleželo týmu Zrnětín :-) a zlato zaslouženě patřilo mužstvu No name. Týmy na pomyslné „bedně“ obdržely poháry, diplomy a šampaňské. Nejlepším střelcem byl Vojta Lněnička z týmu No name a nejlepším gólmanem Emánek Hanyk mladší z týmu All stars.

Odpoledne se neslo v příjemné náladě, takže nic nebránilo tomu, že většina lidí z řad návštěvníků se zdržela a naplno využila všeho, co jim vybavený stánek poskytoval. Víceúčelové hřiště, jak všichni víme, slouží především ke sportovnímu vyžití, lze na něm i v zimě bruslit, ale protentokrát hřiště posloužilo dokonce jako taneční parket!

Sportovní klub děkuje za hojnou účast z řad hráčů i návštěvníků a při další podobné akci se budeme opět těšit. Nashledanou!

Více fotek: http://mzdara1.rajce.idnes.cz/FOTBALEK-27.9._2014/

 

 

 

Aktuality z obce

16. ledna 2018

Rozpis ...
Zpravodaj obce Poříčí
(přidáno 10. července 2018)
(přidáno 9. dubna 2018)
(přidáno 18. prosince 2017)
Mikroregiony a obce
Redakční systém MaRS 2.2 ▪ 2012 © regrafika ▪ Studio DAMI